ASR-SV240D10ZW-LM
DigiKey raktári szám
2040-ASR-SV240D10ZW-LM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASR-SV240D10ZW-LM
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Kategória
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
24 V ~ 280 V
Sorozat
Terhelési áram
10 A
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C