DRH3P60A20
DigiKey raktári szám
CC2716-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRH3P60A20
Leírás
SSR CONTACTOR 3PH DIN MNT 600VAC
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Félvezetős kontaktor DPST-NO (2 Form A) 20 A 48 ~ 600V lemezre szerelhető, DIN-sín Csavaros sorkapocs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRH3P60A20 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kimenet típusa
AC, Nullátmenet
Gyártó
Sensata-Crydom
Terhelési áram
20 A
Sorozat
Bemeneti feszültség
90 ~ 280VAC/DC
Csomagolás
Ömlesztve
Kimeneti feszültség
48 ~ 600V