1457U1601EBK
DigiKey raktári szám
164-1457U1601EBK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1457U1601EBK
Leírás
BOX ALUM BLACK 7.34"L X 6.3"W
Gyártói standard átfutási idő
3 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
doboz alumínium fekete Zárópanel(ek) 7,343" H. x 6,299" Sz. (186,51mm x 160,00mm) X 2,657" (67,49mm)
EDA / CAD modellek
1457U1601EBK modellek
Kategória
Magasság
2,657" (67,49mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
46,2in² (298cm²)
Csomagolás
Tasak
Szín
fekete
Vastagság
0,059" (1,50mm)
Méretek
7,343" H. x 6,299" Sz. (186,51mm x 160,00mm)