DR2220D30U nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DR2220D30U
DigiKey raktári szám
CC2258-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DR2220D30U
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 30A 1-200V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DR2220D30U modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
1 V ~ 200 V
Sorozat
Terhelési áram
30 A
Csomagolás
Ömlesztve
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
16 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
DIN-sín
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C