DR2220D20U
DigiKey raktári szám
CC2517-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DR2220D20U
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 20A 1-200V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DR2220D20U modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
1 V ~ 200 V
Sorozat
Terhelési áram
20 A
Csomagolás
Ömlesztve
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
34 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Rögzítés módja
DIN-sín
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C