CL240D10R
DigiKey raktári szám
CC2108-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL240D10R
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CL240D10R modellek
Kategória
Bemeneti feszültség
3 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
24 V ~ 280 V
Sorozat
Terhelési áram
10 A
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C