ASR-SI240D10R-LR
DigiKey raktári szám
2040-ASR-SI240D10R-LR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASR-SI240D10R-LR
Leírás
SSR RELAY SPST-NO 10A 48-280V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Kategória
Bemeneti feszültség
4 ~ 32VDC
Gyrt.
Kimeneti feszültség
48 V ~ 280 V
Sorozat
Terhelési áram
10 A
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C