UCLAMP2501T.TCT
DigiKey raktári szám
UCLAMP2501T.TCTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
UCLAMP2501T.TCTCT-ND - Vágott szalag (CT)
UCLAMP2501T.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCLAMP2501T.TCT
Leírás
TVS DIODE 2.5VWM 7.5V SLP1006P2T
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7,5V bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SLP1006P2T
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UCLAMP2501T.TCT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
40W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
25pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
2,5V (max.)
Tokozás
0402 (1006 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
2,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
7,5V