UCLAMP1201P.TCT
DigiKey raktári szám
UCLAMP1201PTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
UCLAMP1201PCT-ND - Vágott szalag (CT)
UCLAMP1201PDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCLAMP1201P.TCT
Leírás
TVS DIODE 12VWM 25VC SLP1006P2
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25V bilincs 8A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SLP1006P2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UCLAMP1201P.TCT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
200W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
60pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V (max.)
Tokozás
0402 (1006 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
13,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
25V