SX1509BIULTRT
DigiKey raktári szám
SX1509BIULTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SX1509BIULCT-ND - Vágott szalag (CT)
SX1509BIULDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SX1509BIULTRT
Leírás
IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
I/O-bővítő 16 I2C 400 kHz 28-QFN-UT (4x4)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SX1509BIULTRT modellek
Kategória
Kimenet típusa
nyitott draines, push-pull
Gyártó
Semtech Corporation
Kimeneti forrás-nyelő áram
8mA, 15mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Órajelfrekvencia
400 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
1,425V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C