SLVU2.8-4.TBT
DigiKey raktári szám
SLVU2.8-4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SLVU2.8-4CT-ND - Vágott szalag (CT)
SLVU2.8-4DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SLVU2.8-4.TBT
Leírás
TVS DIODE 2.8VWM 15VC 8-SO
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15V bilincs 24A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 8-SO
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SLVU2.8-4.TBT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
24A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
5pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
4
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
2,8V (max.)
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Átütési feszültség (min.)
3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
15V