RPS480-24-CU
DigiKey raktári szám
4106-RPS480-24-CU-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPS480-24-CU
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Kategória
Max. kimeneti áram
20A
Gyártó
Selec Controls USA Inc.
Teljesítmény (Watt)
480W
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
93,5%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
6,05" H. x 2,36" Sz. x 6,06" M. (153,7mm x 60,0mm x 154,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
127V
Tanúsítvány
CE, cULus
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Szabvány azonosító
62368-1; UL 508
Feszültség - 1. kimenet
24V