NSYCRN65200
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN65200-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN65200
Leírás
ENCLOSURE STL 23.62"L X 19.69"W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél Szürke fedél X 7,874" (200,00mm)
EDA / CAD modellek
NSYCRN65200 modellek
Kategória
Magasság
7,874" (200,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
465in² (3000cm²)
Csomagolás
Doboz
Kialakítás
fedél
Szín
Szürke
Méretek
23.622" L x 19.685" W (600.00mm x 500.00mm)