NSYCRN325150
DigiKey raktári szám
4008-NSYCRN325150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSYCRN325150
Leírás
ENCLOSURE STL 11.81"L X 9.84"W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ház fém, acél Szürke fedél 11,811" H. x 9,843" Sz. (300,00mm x 250,00mm) X 5,906" (150,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NSYCRN325150 modellek
Kategória
Magasság
5,906" (150,00mm)
Gyrt.
Terület (h x sz)
116in² (748cm²)
Csomagolás
Doboz
Kialakítás
fedél
Alkatrész státusza
Aktív
Anyag
Tároló típusa
Ház
Szín
Szürke
Méretek
11,811" H. x 9,843" Sz. (300,00mm x 250,00mm)