LC1G500KUEN
DigiKey raktári szám
4008-LC1G500KUEN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1G500KUEN
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 500 A 100 ~ 250VAC/DC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
LC1G500KUEN modellek
Kategória
Névleges áram
500 A
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 460VDC - max.
Végződtetés módja
Dobozfül
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C