ATS480C48Y
DigiKey raktári szám
4008-ATS480C48Y-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS480C48Y
Leírás
ALTIVAR ATS480 SOFT START
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lágyindítás/-leállítás Táp 480A Terhelés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATS480C48Y modellek
Kategória
Motorok száma
1
Gyártó
Schneider Electric
Kimeneti feszültség
208 ~ 690V
Sorozat
Kimeneti áram
480A
Csomagolás
Doboz
Kimeneti teljesítmény
500000 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
110V ~ 230V
Típus
modul
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Motor típusa
AC-motor
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 60°C