LC1D80AP7 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Schneider Electric
Raktáron: 2
Adatlap
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 80 A 230VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D80AP7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D80AP7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D80AP7
Leírás
TESYS 3P EVLK CTR 80A 37KW AC3 2
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1D80AP7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
195,5VAC
Kikapcsolási feszültség
69VAC
Tekercs feszültsége
230VAC
Bekapcsolási idő
26 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
19 ms
Névleges áram
80 A