RAC02-12SGB
DigiKey raktári szám
945-3050-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC02-12SGB
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 2W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 167mA 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RAC02-12SGB modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyártó
Recom Power
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Csőtár
Hatásfok
72%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
zárt
Tokozás
4-DIP modul
Méretek
1,33" H. x 0,87" Sz. x 0,75" M. (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, FCC
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
±2%
Max. kimeneti áram
167mA
Terhelés oldali szabályozás
±6%
Teljesítmény (Watt)
2 W