LC1D32ED
DigiKey raktári szám
4008-LC1D32ED-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D32ED
Leírás
TESYS3P CTR 32A AC3 15KW1NO1NC48
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 32 A 48VDC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1D32ED modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Gyártó
Schneider Electric
Tulajdonságok
Segédérintkezők, dióda
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
33,6VDC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
4,8VDC
Tekercs feszültsége
48VDC
Bekapcsolási idő
72.45 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
24 ms
Névleges áram
32 A