ATS22D32S6U
DigiKey raktári szám
4008-ATS22D32S6U-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS22D32S6U
Leírás
SOFTSTARTER-ATS22-CONTROL110V-PO
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lágyindítás/-leállítás Táp 32A Terhelés
EDA / CAD modellek
ATS22D32S6U modellek
Kimeneti feszültség
208 ~ 600V
Sorozat
Kimeneti áram
32A
Kimeneti teljesítmény
18642 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
177V ~ 660V
Interfész
RS-485, Serial
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C