BVS480XDPDR
DigiKey raktári szám
4008-BVS480XDPDR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BVS480XDPDR
Leírás
EASY UPS CONTROL MODULE, 24V DC-
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szünetmentes tápegység (UPS) Vonal interaktív (bemeneti szabályozás) univerzális, Ipari vezérlés 480W 24V
Kategória
Forma
Din-sín
Gyártó
Schneider Electric
Névleges teljesítmény
480W
Csomagolás
Doboz
AC kimenetek
1 (UPS)
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti feszültség
24V
Típus
Vonal interaktív (bemeneti szabályozás)
Tanúsítvány
CE, TUV
Bemeneti feszültség
24V
Méretek
4,685" H. x 1,575" Sz. (119,00mm x 40,00mm)
Felhasználás
univerzális, Ipari vezérlés
Magasság
5,079" (129,00mm)