DRU-24V40ABN
DigiKey raktári szám
1145-1104-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRU-24V40ABN
Leírás
UPS MODULE 40A 24V DIN
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szünetmentes tápegység (UPS) univerzális, Ipari vezérlés 960W 24V
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRU-24V40ABN modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
960W
Gyártó
Delta Electronics
Tartásidő (max. terheléssel)
4,5 perc
Sorozat
Kimeneti feszültség
24V
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
4,618" H. x 1,969" Sz. (117,30mm x 50,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság
4,764" (121,00mm)