BSH0401P16A2A
DigiKey raktári szám
4008-BSH0401P16A2A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSH0401P16A2A
Leírás
MOTOR 40MM IP54 KEY ENC SINGLE16
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 10000ford./perc 166W 400VAC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BSH0401P16A2A modellek
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
26,1 / 184
Gyártó
Schneider Electric
Névleges teljesítmény
166W
Sorozat
Méretek
Négyzet - 1.570" x 1.570" (39.88mm x 39.88mm)
Csomagolás
Doboz
Tengely átmérője
0,315" (8,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz (tengely és csapágy)
0,980" (24,89mm)
Típus
AC-motor
Rögzítőfuratok közötti távolság
1,180" (29,97mm)
Funkció
Szervomotor
Végződtetés módja
csatlakozó
Névleges feszültség
400VAC