ATS480D32Y
DigiKey raktári szám
4008-ATS480D32Y-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS480D32Y
Részletes leírás
Motorindító 110 ~ 230VAC Táp 32A Terhelés
EDA / CAD modellek
ATS480D32Y modellek
Kimeneti feszültség
208 ~ 690V
Sorozat
Kimeneti áram
32A
Kimeneti teljesítmény
22000 W
Tápfeszültség
110 ~ 230VAC
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 60°C