ATS22D88S6U
DigiKey raktári szám
4008-ATS22D88S6U-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS22D88S6U
Leírás
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL110V-P
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lágyindítás/-leállítás Táp 88A Terhelés
EDA / CAD modellek
ATS22D88S6U modellek
Kimeneti feszültség
208 ~ 600V
Sorozat
Kimeneti áram
88A
Kimeneti teljesítmény
55927 W
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Tápfeszültség
177V ~ 660V
Interfész
RS-485, Serial
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C