LC1D115F7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D115F7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D115F7
Leírás
CONTACTOR TESYSDECA 115A 3P 110V
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 115 A 110VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1D115F7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
1000VAC, 300VDC - max.
Gyártó
Schneider Electric
Tulajdonságok
Segédérintkezők, dióda
Sorozat
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Elavult
Bekapcsolási feszültség
88VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető, DIN-sín
Kikapcsolási feszültség
33VAC
Tekercs feszültsége
110VAC
Bekapcsolási idő
50 ms
Érintkező kialakítása
3PST-NO (3 Form A)
Kikapcsolási idő
20 ms
Névleges áram
115 A