ATS22D32Q
DigiKey raktári szám
4008-ATS22D32Q-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS22D32Q
Leírás
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lágyindítás/-leállítás Táp 32A Terhelés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATS22D32Q modellek
Kategória
Motorok száma
1
Gyártó
Schneider Electric
Kimeneti feszültség
230 ~ 440V
Sorozat
Kimeneti áram
32A
Csomagolás
Doboz
Kimeneti teljesítmény
550 W
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Tápfeszültség
195V ~ 484V
Típus
modul
Interfész
RS-485
Motor típusa
AC-motor
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Vezérlési / meghajtási mód
Lágyindítás/-leállítás
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 50°C