ABL8RPS24050
DigiKey raktári szám
4008-ABL8RPS24050-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABL8RPS24050
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABL8RPS24050 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120W
Gyártó
Schneider Electric
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
87%
Bemenet típusa
AC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
IP20
Bemeneti AC feszültség
100 ~ 120 VAC, 200 ~ 500 VAC
Méretek
4.92" L x 2.20" W x 5.63" H (125.0mm x 56.0mm x 143.0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CE, cCSAus, CSA, EAC, EN, IEC, KC, RCM, UL
Max. kimeneti áram
5A