ABL8PRP24100
DigiKey raktári szám
4008-ABL8PRP24100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABL8PRP24100
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Kategória
Max. kimeneti áram
10A
Gyártó
Schneider Electric
Szigetelési feszültség
500 V
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C
Bemenet típusa
DC
Tulajdonságok
IP20
Kimenetek száma
1
Méretek
5.31" L x 3.94" W x 5.43" H (135.0mm x 100.0mm x 138.0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
24V
Tanúsítvány
CE, EAC
Bemeneti DC feszültség (max.)
28,8V
Szabvány azonosító
60950-1; UL 508
Feszültség - 1. kimenet
24V