TSW-132-23-G-D
DigiKey raktári szám
SAM1068-32-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-132-23-G-D
Leírás
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 64 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TSW-132-23-G-D modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
0,445" (11,30mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező formája
négyzet
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
arany
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
3,00µin (0,076µm)
Végződtetés
forraszanyag
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Megrendelhető
Gyári raktáron: 429
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Raktáron: 212
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM