TSW-146-23-G-D
DigiKey raktári szám
SAM1068-46-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-146-23-G-D
Leírás
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 92 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
TSW-146-23-G-D modellek
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Érintkező hossza összesen
0,445" (11,30mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
arany
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Rögzítés módja
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
3,00µin (0,076µm)
További információk
Megrendelhető
Gyári raktáron: 243
Más hossz
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Raktáron: 212
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 90POS 2.54MM