TSW-104-23-L-S
DigiKey raktári szám
SAM1071-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-104-23-L-S
Leírás
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 4 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
TSW-104-23-L-S modellek
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Érintkező hossza összesen
0,445" (11,30mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
További információk
Raktáron: 141
Gyári raktáron: 3 246
Más hossz
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Raktáron: 241
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM