TSW-101-23-T-S
DigiKey raktári szám
SAM1075-01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-101-23-T-S
Leírás
CONN HEADER VERT 1POS
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 1 position
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TSW-101-23-T-S modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
0,445" (11,30mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező formája
négyzet
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
1
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Kialakítás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Tokozás
Tokozás nélküli
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Rögzítés módja
Szigetelés színe
fekete
Végződtetés
forraszanyag
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 299
Gyári raktáron: 4 464
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Raktáron: 1029
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Raktáron: 100
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM