SSQ-104-01-S-S
DigiKey raktári szám
SAM1182-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSQ-104-01-S-S
Leírás
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
EDA / CAD modellek
SSQ-104-01-S-S modellek
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske hossza
0,104" (2,64mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Érintkező tüske bevonata
ón
Névleges feszültség
465VAC, 655VDC
Sorok száma
1
További információk
Raktáron: 472
Gyári raktáron: 1 533
Más hossz
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 195
CONN RCPT 49POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 0
CONN RCPT 47POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 46POS 0.1 GOLD PCB