SEAM-50-02.0-S-10-2-A-K-TR
SEAM-50-02.0-S-10-2-A-K-TR
SEARAY
SEAM-50-02.0-S-10-2-A-K-TR
DigiKey raktári szám
SAM8029TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SAM8029CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SEAM-50-02.0-S-10-2-A-K-TR
Leírás
CONN HD ARRAY PLUG 500P SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 pozíciós csatlakozó High Density Array, apa Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
SEAM-50-02.0-S-10-2-A-K-TR modellek
Sorok száma
10
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Magasság csatlakozópárral együtt
7mm, 8mm, 8,5mm, 9,5mm, 10mm
Pozíciók száma
500
Lemeztől mért magasság
0,181" (4,60mm)
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)