SEAM-50-02.0-L-10-1-A-K-TR
DigiKey raktári szám
612-SEAM-50-02.0-L-10-1-A-K-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
612-SEAM-50-02.0-L-10-1-A-K-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SEAM-50-02.0-L-10-1-A-K-TR
Leírás
CONN HD ARRAY PLUG 500P SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 pozíciós csatlakozó High Density Array, apa Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SEAM-50-02.0-L-10-1-A-K-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
10
Gyártó
Samtec Inc.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető, Pick and Place
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Csatlakozó típusa
High Density Array, apa
Magasság csatlakozópárral együtt
7mm, 8mm, 8,5mm, 9,5mm, 10mm
Pozíciók száma
500
Lemeztől mért magasság
0,181" (4,60mm)
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)