SEAF-40-06.5-L-10-2-A-K-TR
DigiKey raktári szám
SAM14363TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SAM14363CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SEAF-40-06.5-L-10-2-A-K-TR
Leírás
CONN HD ARRAY RCPT 400P SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
400 pozíciós csatlakozó High Density Array, anya Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SEAF-40-06.5-L-10-2-A-K-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
10
Gyártó
Samtec Inc.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető, Pick and Place
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Csatlakozó típusa
High Density Array, anya
Magasság csatlakozópárral együtt
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 13mm, 13,5mm, 15,5mm, 17,5mm, 19,5mm
Pozíciók száma
400
Lemeztől mért magasság
0,258" (6,55mm)
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)