SEAF-40-06.5-S-10-1-A-K-TR
DigiKey raktári szám
SAM14366TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SAM14366CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SEAF-40-06.5-S-10-1-A-K-TR
EDA / CAD modellek
SEAF-40-06.5-S-10-1-A-K-TR modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Magasság csatlakozópárral együtt
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 13mm, 13,5mm, 15,5mm, 17,5mm, 19,5mm
Lemeztől mért magasság
0,258" (6,55mm)
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)