RF316-01SP1-03RP1-0305
DigiKey raktári szám
612-RF316-01SP1-03RP1-0305-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF316-01SP1-03RP1-0305
Leírás
COAX CBL MMCX TO SMA 12"
Gyártói standard átfutási idő
49 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel MMCX - SMA RG-316 12,01" (305,00mm)
EDA / CAD modellek
RF316-01SP1-03RP1-0305 modellek
Hossz
12,01" (305,00mm)
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
MMCX - SMA
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
1. csatlakozó
MMCX dugó, derékszögű
Összesített impedancia
50 Ohms
Max. frekvencia
6 GHz
2. csatlakozó
SMA dugó
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 165°C