RF174-01SP1-03RP1-0305
DigiKey raktári szám
612-RF174-01SP1-03RP1-0305-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF174-01SP1-03RP1-0305
Leírás
COAX CBL MMCX TO SMA 12"
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel MMCX - SMA RG-174 12,01" (305,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RF174-01SP1-03RP1-0305 modellek
Kategória
2. érintkező típusa
apa
Gyártó
Samtec Inc.
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Sorozat
Hossz
12,01" (305,00mm)
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
RG-174
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
MMCX - SMA
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
1. csatlakozó
MMCX dugó, derékszögű
Összesített impedancia
50 Ohms
1. érintkező típusa
apa
Max. frekvencia
6 GHz
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Szín
fekete
2. csatlakozó
SMA dugó
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 90°C