QTH-020-01-F-D-DP-A
QTH-020-01-F-D-DP-A
QTH-020-01-F-D-DP-A
DigiKey raktári szám
SAM9813-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QTH-020-01-F-D-DP-A
EDA / CAD modellek
QTH-020-01-F-D-DP-A modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
3,00µin (0,076µm)
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm
Lemeztől mért magasság
0,160" (4,06mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)