QTH-020-01-C-D-DP-A
DigiKey raktári szám
QTH-020-01-C-D-DP-A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QTH-020-01-C-D-DP-A
Leírás
CONN DIFF ARRAY PLG 40P SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 pozíciós csatlakozó Differenciális párokból kialakított tömb, apa Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QTH-020-01-C-D-DP-A modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Samtec Inc.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető, Földelősín (sík)
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Csatlakozó típusa
Differenciális párokból kialakított tömb, apa
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm
Pozíciók száma
40
Lemeztől mért magasság
0,160" (4,06mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)