MW-02-03-G-D-245-065
DigiKey raktári szám
MW-02-03-G-D-245-065-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MW-02-03-G-D-245-065
Leírás
CONN HDR 4POS 0.039 STACK SMD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 pozíciós távtartó csatlakozó foglalat 0,039" (1,00mm) arany Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MW-02-03-G-D-245-065 modellek
Kategória
Érintkező hossza (összesen)
0,310" (7,874mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Párosított tűrész hossza
0,065" (1,651mm)
Sorozat
Tokok közötti távolság
0,245" (6,223mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
Pozíciók száma
4
Párosított tűrész bevonata
arany
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Párosított tűrész bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorok száma
2
Szín
fekete, natúr
Sortávolság
0,039" (1,00mm)