NFZ32BW291HN10L
DigiKey raktári szám
490-NFZ32BW291HN10LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFZ32BW291HN10LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFZ32BW291HN10LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFZ32BW291HN10L
Leírás
FERRITE BEAD 290 OHM 2SMD 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
290 Ohms @ 1 MHz 1 Ferritgyöngy 2-SMD, Lapos kivezetés 310mA 2,14ohm
EDA / CAD modellek
NFZ32BW291HN10L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,14ohm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. magasság
0,067" (1,70mm)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
290 Ohms @ 1 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
310mA