HLCD-40-12.00-TD-TH-2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Samtec Inc.
Raktáron: 5
Adatlap
Samtec Inc.
Raktáron: 3
Adatlap
80 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita - önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita, fordított 1,00' (304,80mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HLCD-40-12.00-TD-TH-2
DigiKey raktári szám
612-HLCD-40-12.00-TD-TH-2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HLCD-40-12.00-TD-TH-2
Leírás
CBL ASSM SELF-MATE 80POS 12" HDR
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
HLCD-40-12.00-TD-TH-2 modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,010" (0,25mm)
Gyártó
Hossz
1,00' (304,80mm)
Sorozat
Szín
kék, szalag
Csomagolás
Ömlesztve
Árnyékolás
árnyékolt
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel végződtetése
IDC
Csatlakozó típusa
Önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita - önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita, fordított
Érintkező bevonata
arany
Pozíciók száma
80
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorok száma
2
Alap típusszám
Raszter (csatlakozó)
0,020" (0,50mm)