HLCD-40-12.00-TH-BH-2
DigiKey raktári szám
612-HLCD-40-12.00-TH-BH-2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HLCD-40-12.00-TH-BH-2
Leírás
CBL ASSM SELF-MATE 80POS 12" HDR
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
80 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita - önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita, fordított 1,00' (304,80mm)
Kategória
Raszter (kábel)
0,010" (0,25mm)
Hossz
1,00' (304,80mm)
Csomagolás
Tasak
Csatlakozó típusa
Önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita - önilleszkedő, nem nélküli, hermafrodita, fordított
Raszter (csatlakozó)
0,020" (0,50mm)