FFSD-08-D-24.00-01-N
DigiKey raktári szám
SAM8783-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFSD-08-D-24.00-01-N
Leírás
CABLE ASSEM .05" 16POS 24"
Részletes leírás
16 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 2,00' (609,60mm)
EDA / CAD modellek
FFSD-08-D-24.00-01-N modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,025" (0,64mm)
Hossz
2,00' (609,60mm)
Csatlakozó típusa
Aljzat - aljzat
Pozíciók száma
16
Raszter (csatlakozó)
0,050" (1,27mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 178
A további beérkező áruk ellenőrzése
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CABLE ASSEM .05" 16POS F-F 6"
Raktáron: 1516
CABLE ASSEM .05" 16POS 12"