FFSD-08-D-10.00-01-N
DigiKey raktári szám
SAM9355-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FFSD-08-D-10.00-01-N
Leírás
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSY
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,833' (254,00mm, 10,00")
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FFSD-08-D-10.00-01-N modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,025" (0,64mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Hossz
0,833' (254,00mm, 10,00")
Sorozat
Tulajdonságok
polaritásvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Szürke, szalag
Alkatrész státusza
Aktív
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Csatlakozó típusa
Aljzat - aljzat
Kábel végződtetése
IDC
Pozíciók száma
16
Érintkező bevonata
arany
Sorok száma
2
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (csatlakozó)
0,050" (1,27mm)