RC1608F3012CS megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
YAGEO
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Bourns Inc.
Raktáron: 18 855
Adatlap
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Similar
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Raktáron: 29
Panasonic Industry
Panasonic Industry
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) nedvességálló Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RC1608F3012CS
DigiKey raktári szám
1276-4787-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RC1608F3012CS
Leírás
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
56 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RC1608F3012CS modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)