UJ20-C-V-G-SMT-P8-TR
UJ20-C-V-G-SMT-P8-TR
DigiKey raktári szám
2223-UJ20-C-V-G-SMT-P8-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2223-UJ20-C-V-G-SMT-P8-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2223-UJ20-C-V-G-SMT-P8-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UJ20-C-V-G-SMT-P8-TR
Leírás
USB JACK, TYPE C, 2.0, VERTICAL,
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UJ20-C-V-G-SMT-P8-TR modellek
Kategória
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Csatlakozó aljzatok száma
1
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Névleges áram (Amper)
0,25A, 1,25A, 3A
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
20VDC